Kaplan International Auckland

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 16+ / Avustralya
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Kaplan International Auckland
OKUL TANITIM YAZISI:   Zengin mirası ve muhteşem Manzaralarıyla güzel bir liman şehri. Auckland; paraşütle atlama ve bungy jumping gibi birçok heyecanlı aktiviteye sahiptir. İki limanın arasında yer alan, iki harika körfeze, doğal koruma alanlarına ve plajlara sahip bu şehir; restoranlar, kafeler, ve enerjik gece hayatının zengin kültürel bir karışımını sunar. Yeni Zelanda’yı derinlemesine keşfederken muhteşem plajlar, göller ve dağlardan, buzullar ve volkanlara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Okul; güzel halk parkı olan Domain ve canlı Newmarket bölgesi arasında yer alır. Okulun yanında birçok otobüs durağı ve yürüyüş mesafesinde tren istasyonları bulunur.

Kurslar her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler teknolojik olarak donanımlı sınıflarda yapılmaktadır. Kurs süresi 2 ile 52 hafta arasındadır. Okulda kablosuz ağ, kütüphane, öğrenci salonu, multimedya laboratuvarı ve açık hava alanı bulunur. Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.

Kaplan kurslarının hepsinin sonunda İngilizce yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan Sertifikası alırsınız. Ancak birçok kurum; üniversite, vize veya iş başvurularında İngilizce seviyenizi belgeleyen sınav sonuçları istemektedir. Kaplan Dil okulu öğrencilerine IELTS Sınav Hazırlığı, Cambridge Sınav Hazırlığı, TOEFL IBT, GRE ve GMAT sınavları için özel kurslar sunmaktadır.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Auckland
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    –
ÜCRET:    Haftalık 360 Avustralya Doları’ndan başlayan fiyatlarla.
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Tatilde İngilizce
2. Genel İngilizce
3. Yoğun İngilizce
4. Yoğun İş İngilizcesi
5. IETLS Hazırlığı (Yoğun)
6. Akademik Amaçlar için İngilizce
7. Cambridge Sınav Hazırlığı
8. Akademik Yıl
9. OPUS İngilizce
KONAKLAMA: Aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri vardır.