IELS – LAL

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 8-17 Yaş / Malta
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: IELS – LAL
OKUL TANITIM YAZISI:  

Malta, eşsiz bir karakteri ve renkli geçmişi olan Akdeniz’in berrak sularında yer alan güzel bir adadır. Malta, öğrencilere sıcak ve rahat bir ortamda İngilzice öğrenmenin keyfini yaşatmak için idealdir. Malta halkı misafirperverliği ve turistlere karşı samimiyeti ile ünlüdür. Bu aynı zamanda bu takımadaları dünyanın en güvenli yerlerinden biri haline getirmeye katkıda bulunmaktadır. IELS, Malta’nın merkezinde popüler bir sahil kasabası olan Sliema’da bulunan LAL dil merkezimizdir. Okulun çevresi mağaza ve restoranlarla doludur ve başkent Valetta’ya ve diğer turistik gezi yerlerine kolaylıkla ulaşma imkanı sunar. Geniş ve modern okulumuz klimalıdır ve 100 adet aydınlık ve iyi donanımlı derslik, kütüphane, internet kafe, resepsiyonda kablosuz internet erişimi, ücretsiz internet erişimine sahip tablet bilgisayarlar, atıştırmalıklar ve içecekler ile otomatlar, bir açık hava teras ve restoran bulunmaktadır. Maksimum kapasite 700 öğrencidir.

Program; Haftada 20 ders İngilizce eğitimi, aktivite ve gezilerden oluşur. Hazine avcılığı, sporlar, sanat ve el sanatları, öğleden sonra ve akşam aktiviteleri programa dahildir.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Sliema
YAŞ GRUBU:    8-17 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Futbol, Voleybol, Basketbol, El Sanatları, Dans, Tenis, Spor Turnuvaları
KONAKLAMA: Öğrenci yurdunda 3 – 4 kişilik özel banyo ve tuvaletli odalarda tam pansiyondur. Sınıflara yürüme uzaklığındadır.