Fullerton – California State University

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 11-18 Yaş / Amerika
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Fullerton – California State University
OKUL TANITIM YAZISI:  

Fullerton, California’nın Orange County bölgesinde yer alır.Tarihi Fullerton bölgesi, ziraati, portakal ağaçları ve diğer turunçgilleri ile tanınırdı. Bugün ise Los Angeles – Beverly Hills ve Malibu’daki büyük mağazaları, iş ve yerleşim mekanları ile bilinmektedir. Fullerton, Los Angeles’in 40 km ve ünlü New Port Plajından 30 km uzaklıktadır. Yaz okulu California State Üniversitesi’nde verilir, Fullerton, California’nın en iyi kampüslerinden birisidir. Spor tesisleri, modern binaları, açık alanları, heykel ve çeşme, kampüs içerisindedir. Ayrıca kampüsün kuzeyindeki Fullerton Arboretum’da 26 hektar botanik bahçesinde yürüyüş yolları ve göl bulunmaktadır. California’nın en büyük Starbucks kafesi de Fullerton kampüsündedir.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Yapılan geziler Las Vegas, Grand Canyon San Diego, Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Beverly Hills, Newport Beach, Aquarium of the Pacific gibidir. Basketbol, voleybol, bowling bingo, temalı disko gecesi, film gecesi, karaoke yapılan aktiviteler arasındadır.

TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    California
YAŞ GRUBU:    11-18 Yaş
KONAKLAMA:    Kampüs Konaklama
AKTİVİTELER:    Spor Turnuvaları, Yüzme, Sörf, Çeşitli Yarışmalar, Geziler
KONAKLAMA: Kampüs içerisinde 4 katlı modern binalarda tam pansiyon olarak sağlanır. Odalar, tek veya çift kişilik banyo ve tuvaletler paylaşımlıdır. Konaklama sınıflara 10 dakika, yemekhaneye 2 dakika yürüme uzaklığındadır.