Atlas Language School

YAŞ GRUBU – ÜLKE: 18+ / İrlanda
OKUL MERKEZİNİN İSMİ: Atlas Language School
OKUL TANITIM YAZISI:   Dublin’in kalbinde yer alan okulumuz tecrübeli kadrosu ve geniş kurs yelpazesi ile şehrin en iyi öğrenim deneyimini sunar. İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Dublin’in önde gelen İngilizce dil okulu olan Atlas Dil Okulu, İngilizce konuşulan bir ortamda İngilizce öğrenmeniz için size uygun bir çözümdür. Dublin’de sunduğumuz ve sürekli bir ilerleme vadeden geniş İngilizce dil kursu yelpazemiz sayesinde Atlas Dil Okulu ile doğru İngilizce kursunu bulduğunuza emin olabilirsiniz.
İrlanda’da öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla yalnızca sınıfta değil çeşitli ortamlarda ve şartlarda da İngilizceyi yaşayarak öğrenmeleri gerektiğine inanıyoruz. Sosyal ve kültürel programımızın bizim için çok önemli olmasının nedeni budur ve çeşitli, canlı ve mümkün olduğunca ilginç olduğundan emin olmak için çok zaman ve enerji harcıyoruz.
Tüm yıl boyunca öğrencilerimiz için aktiviteleri, turları ve ziyaretleri düzenleyen özverili bir sosyal program koordinatörüne sahibiz. Bu faaliyetler hemen hemen tüm derslerin zamanlanmış bir parçasıdır ve normalde öğleden sonra ve akşam dersten sonra yapılır. Ayrıca Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin şehri dışındaki doğal alanlara, günübirlik ve hafta sonu gezileri düzenliyoruz. Aile yanında yarım pansiyon konaklamadan yemeklerinizi kendiniz hazırlayacağınız konaklamaya kadar çeşitli seçenekler arasından seçim yapın.
TEMEL BİLGİLER:   LOKASYON:    Dublin
YAŞ GRUBU:    16+
KONAKLAMA:    Aile yanı, Öğrenci yurdu
AKTİVİTELER:    Gezi ve etkinlikler
ÜCRET:    Haftalık 240 Euro’dan başlayan fiyatlarla
EĞİTİM ÇEŞİTLERİ 1. Genel İngilizce
2. Yoğun İngilizce
3. Atlas Mesleki Program
4. Cambridge Sınav Hazırlığı
5. IELTS Sınav Hazırlığı
6. TOEIC Sınav Hazırlığı
KONAKLAMA: Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
AKTİVİTELER: Okul tarafından düzenlenen birçok gezi ve etkinlik